Munka és karrier: itt a helyed Nálunk

Ha szeretnél egy folyamatosan fejlődő vállalkozás tagja lenni, akkor ne késlekedj – mi számítunk Rád!

Csapatunk megerősítéséhez keresünk székesfehérvári irodánkba:

Az Ön feladatai:

Kapcsolattartás fuvarbörzénk, a TC Truck&Cargo meglévő ügyfeleivel. A felmerülő problémák határozott, önálló megoldása. Munkájával aktívan járuljon hozzá az elégedett ügyfélkör, valamint a növekvő teljesítmény és minőségi szolgáltatás kialakításához.

Elvárásaink:

Minimum középfokú végzettség, BOLGÁR és angol és / vagy német nyelvtudás. Előnyt jelent a telefonos ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat.
Fontos az ügyfélorientált hozzáállás, a csapatmunka, előny a jó technikai érzék.

Felkeltettük érdeklődését?

Jelentkezzen! Változatos és izgalmas munka vár Önre egy sikeres, fejlődő vállalatnál, mely nemzetközi kapcsolatokkal rendelkezik és a folyamatos innováció elkötelezett híve.
Várjuk fényképes pályázatát, bruttó fizetési igény megjelölésével és a lehetséges kezdés időpontjával, Hock-Ritter Ildikó részére, az alábbi e-mail címre:

jobs.hu@timocom.com

AZ ÖN FELADATAI:

  • A globális marketingstratégiák és intézkedések adaptálása a bolgár piacra
  • Piac- és versenytársfigyelés és ezekből elemzések készítése, piachoz kapcsolódó stratégiák kialakítása, intézkedési javaslattételek
  • A teljes marketingmix, a digitális média, a print és az események tervezése, ellenőrzése
  • Márkakiépítés, média- és sajtóhálózat kialakítása, egyéb logisztikai ágazatban érdekeltek felkutatása Bulgáriában
  • Információ megfelelő áramlásának biztosítása a magyar iroda és a központ között
  • A TIMOCOM márka minőségének biztosítása a bolgár piacon

ELVÁRÁSAINK:

  • Felsőfokú végzettség marketing és / vagy értékesítési területen, esetleg más kapcsolódó területen
  • Digitális média és munkafolyamatok önálló kezelése
  • Önálló munkavégzés és projektmanager-i kompetenciák
  • Magabiztos kommunikációs képességek cégen belül és kívül
  • Utazási hajlandóság
  • Bolgár nyelv anyanyelvű szintű ismerete és a bolgár kultúra és mentalitás magas fokú ismerete
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Más idegennyelv ismerete előny

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Bolgár - Anyanyelvi szint

Várjuk fényképes pályázatát, bruttó fizetési igény megjelölésével és a lehetséges kezdés időpontjával: