Munka és karrier: itt a helyed Nálunk

Ha szeretnél egy folyamatosan fejlődő vállalkozás tagja lenni, akkor ne késlekedj – mi számítunk Rád!

Csapatunk megerősítéséhez keresünk székesfehérvári irodánkba:

Az Ön feladatai:

Kapcsolattartás fuvarbörzénk, a TC Truck&Cargo meglévő ügyfeleivel. A felmerülő problémák határozott, önálló megoldása. Munkájával aktívan járuljon hozzá az elégedett ügyfélkör, valamint a növekvő teljesítmény és minőségi szolgáltatás kialakításához.

Elvárásaink:

Minimum középfokú végzettség, BOLGÁR és angol és / vagy német nyelvtudás. Előnyt jelent a telefonos ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat.
Fontos az ügyfélorientált hozzáállás, a csapatmunka, előny a jó technikai érzék.

Felkeltettük érdeklődését?

Jelentkezzen! Változatos és izgalmas munka vár Önre egy sikeres, fejlődő vállalatnál, mely nemzetközi kapcsolatokkal rendelkezik és a folyamatos innováció elkötelezett híve.
Várjuk fényképes pályázatát, bruttó fizetési igény megjelölésével és a lehetséges kezdés időpontjával, Hock-Ritter Ildikó részére, az alábbi e-mail címre:

Transzportlexikon – Fuvarozással kapcsolatos fogalmak, kifejezések