

A rendezvényt szervező kiadó magazinjaiban (Magyar Közlekedés, Navigátor) minden évben folyamatosan hirdetünk, tevékenyen részt veszünk a kiállításon, fórumokon. Ezen kooperáció meghozta a gyümölcsét, ugyanis a TimoCom magyarországi partnerének ügyvezető igazgatója, Hock-Ritter Ildikó, megkapta a Magyar Közlekedés 1. Jubileumi Díját, melyet Kiss Pál főszerkesztőtől vehetett át. Gratulálunk! A fotót Író Zoltán készítette.